h&t smink, divatiskola és rendezvényügynökség

Egyéni sminktanfolyam

Sminktanfolyam célja, hogy a hölgyek készség színten elsajátítsák saját stílusuknak, bőrükneklegjobban megfelelő smink elkészítését. Az egyéni sminktanfolyam során megtanulhatják a nappali - smink, alkalmi - smink elkészítését.

Az egyéni sminktanfolyamhoz biztosított anyagok:
A sminktanfolyam ideje alatt a professzionális sminkanyagok (ecsetek, festékek).

Az egyéni sminktanfolyam kis csoportokban (1- 5 fő) folyik, időtartama 2 alkalom.

A sminktanfolyam tematikája
1. alkalom / 4 óra
Kozmetika -  smink :
Bőrtípusok diagnosztizálása, általános bőrelváltozások ismertetése, kezelése, Kozmetikai készítmények használata, speciális testkezelések – striák, narancsbőr otthoni kezelése.
Sminkeléshez használt segédanyagok ismertetése. Megfelelő sminkkészlet kiválasztása.

Személyre szabott nappali smink elkészítése, gyakorlása.
Az oktató az alany fél arcán bemutatja az ajánlott sminket, melyet Ő a másik oldalon befejez. Ezt követően az egészet egyedül festi fel az oktató felügyeletével és segítségével.

2. alkalom / 4 óra
Smink :.
Személyre szabott alkalmi smink elkészítése, műszempilla ragasztással.

A két smink gyakorlása.

A sminktanfolyam díja:  55.000.- Ft / fő

Sminktanfolyam időpontja:
A jelentkezővel egyeztett időpontban!

Jelentkezés - információ:
Hargitai Gábor 06 30 9500 887